Prezent na 40 rocznicę ślubu

Sortowanie: Wyniki: 20 Typ produktu:

Rocznica ślubu to doskonała okazja do tego by obdarzyć bliskie nam osoby wyjątkowym prezentem. Przymierzając się do zakupu podarunku dla pary z tak długim stażem związku małżeńskiego warto wybrać coś co na pewno spodoba się obdarowanym. Wywołanie uśmiechu oraz szczęścia u małżeństwa powinno być naszym priorytetem. Poznaj wskazówki na to co na 40 rocznicę ślubu kupić i uczyń święto bliskich Ci osób jeszcze bardziej niezapomnianym.


Prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców

Rodzice są wyjątkowymi osobami w naszym życiu. Chcąc obdarować ich prezentem rocznicowym warto wybrać coś co z pewnością zapadnie im w pamięć. Prezenty sentymentalne, dodatkowo ozdobione grawerem sprawią nie tylko mnóstwo radości, ale również wywołają u nich cudowne wspomnienia. Rocznica ślubu rodziców to okazja do złożenia im życzeń, a także pokazania im jak bardzo podziwiamy ich małżeński staż. Jeśli zastanawiasz się jaki prezent na 40 rocznicę ślubu zakupić, weź pod uwagę najpierw to w jakim wieku są Twoi rodzice oraz co lubią. Kieruj się instynktem. Być może obdarowana para będzie szczęśliwa jeśli dostanie album z osobistym grawerem zawierający zdjęcia z 40 lat związku lub pusty album na zdjęcia z zaleceniem uwiecznienia na zdjęciach kolejnego 40 letniego stażu.

Prezenty z okazji 40 rocznicy ślubu dla teściów

Prezent na 40 lecie ślubu teściów dla wielu osób może okazać się kłopotliwy oraz nierzadko spędza sen z powiek zięcia lub synowej. Teściowie to osoby, których czasami nie znamy na tyle by wiedzieć jaki prezent na pewno trafi w ich gusta. Warto podpytać swojego partnera co mogłoby być odpowiednim prezentem. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się klasyczne, uniwersalne prezenty pełniące funkcję ozdobną lub praktyczną w domu. Jeśli wiesz, że Twoi teściowie lubią wino - już nie musisz martwić się tym co kupić na 40 rocznicę ślubu. Koneserzy wina z pewnością docenią eleganckie pudełko na wino z potrzebnymi akcesoriami do jego otwarcia. Doskonałym uzupełnieniem takiego pudełka będzie wino o dobrym roczniku. Tego typu prezent wywoła w obdarowanej parze dużo radości, a wzbogacenie go o drobne detale takie jak grawer czy życzenia sprawi, że nabierze on bardziej osobistego wymiaru.

Śmieszne i nietypowe prezenty na 40 lecie ślubu

Poszukując idealnego prezentu na 40 lecie ślubu warto pamiętać, że nie musi być on elegancki i mieć wymiar sentymentalny. Jeśli dobre znasz osoby, które obchodzą ten piękny jubileusz i znasz ich poczucie humoru - możesz sprawić im nietypowy prezent, który wywoła u nich radość. Często zastanawiając się jaki prezent na 40 rocznicę ślubu kupić nie bierzemy pod uwagę śmiesznych prezentów, które mogą sprawić jeszcze więcej szczęścia u pary. Radosne podarunki poprawiają humor, ale również zapadają w pamięć na długie lata dlatego jest to doskonały sposób na to by stać się zapamiętanym. Zabawnym prezentem na 40 rocznicę ślubu na pewno będzie koszulka ze śmiesznym napisem oraz obrazkiem lub poduszka. Decydując się na tego typu prezent możemy sami wymyślić napis, a także dostosować odpowiednią grafikę - którą może być nawet zdjęcie pary.