Prezenty dla świadków

Prezenty dla świadków

Ślub to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, szczególnie w życiu kobiety, ponieważ według starej tradycji, oddaje ona swoją rękę wybrankowi, który ją poślubi i będzie kochał na dobre i na złe. Ceremonia zaślubin nie byłoby jednak możliwa gdyby nie obecność świadków. Standardowo potrzebnych jest ich dwóch - jeden ze strony Panny Młodej, drugi zaś ze strony Pana Młodego. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś, co można takiemu świadkowi kupić na prezent? Czy w ogóle dobrym zwyczajem jest kupowanie specjalnego, osobnego prezentu dla świadków? Dla gości zaproszonych na wesele oczywiście nie jest to konieczne, ponieważ nie oni są odpowiedzialni za świadków weselnych, ale ze strony Państwa Młodych taki dedykowany, personalizowany prezent dla świadków byłby czymś miłym i jednocześnie byłby to dowód wdzięczności za poświęcony czas, obecność oraz wsparcie w tym ważnym dniu. Tak samo może zadziałać to w drugą stronę, ponieważ bardzo miłym gestem ze strony świadków w kierunku Pary Młodej byłby zakup spersonalizowanego prezentu na ślub!

Co zamiast kwiatów na ślub?

Jak dobrze wiemy, tradycja mówi o tym, że Pan Młody nie może zobaczyć sukni ślubnej swojej (jeszcze) narzeczonej i w przygotowaniach do ceremonii pomaga jej właśnie świadkowa, do pary z mamą Panny Młodej. Może dobrym pomysłem, zamiast kupowania kolejnego bukietu kwiatów na ślub, który po kilku dniach nie będzie wyglądał tak pięknie, warto przemyśleć zakup prezentu dla świadków? Jednym z dobrych pomysłów byłby zakup personalizowanych kieliszków do wódki lub eleganckiego zestawu do whisky z grawerem w ramach podziękowania za całokształt. Decyzję zostawiam każdemu z naszych czytelników z osobna, jednak uważam, że taki zwyczaj powinien zostać wprowadzony, ponieważ świadkowie są jednymi z ważniejszych osób w dniu ślubu. Dodatkowo jeden z nich przeważnie jest kierowcą auta nowożeńców, świadek Pana Młodego jest odpowiedzialny podczas wesela za to, by nie zabrakło na żadnym stole wódki podczas wieczornej biesiady. A umówmy się, prawdziwe polskie wesele musi być zakrapiane klasyczną, polską wódką, by nowo powstałe małżeństwo było szczęśliwe!

Ile dać na wesele?

Bardzo często spotykałem się z tym pytaniem, gdy wśród bliskich znajomych ktoś decydował się na stabilizację i połączenie się wiązem małżeństwa na całe życie z ukochaną osobą. Jest to pytanie dość dyskretne, na które nie ma jednej, dobrej odpowiedzi, ponieważ jest to kwestia dość indywidualna. Każdy z nas dysponuje różnym budżetem i nie każdy z nas może pozwolić sobie na włożenie do koperty pokaźnej sumy dla Pary Młodej, ale z drugiej strony panuje takie przeświadczenie, że trzeba się pokazać przed pozostałą częścią rodziny i żeby nie wypaść źle dostosowujemy się od ogólnego poziomu gratyfikacji dla młodych. Jeśli jednak wręczanie gotówki na prezent jest według Ciebie nie do końca dobrym zwyczajem, ponieważ uważasz że jest to pójście po najmniejszej linii oporu, to może dobrym wyborem byłby zakup spersonalizowanego prezentu na ślub? Wybór takowych jest dość szeroki w naszym sklepie, więc polecamy odwiedzić całą kategorię prezentów na ślub oraz prezentów dla świadków, których również należycie trzeba docenić.

Co kupić rodzicom na rocznice ślubu?

Jeżeli jeszcze mamy to szczęście i nasza najbliższa rodzina jest cały czas w komplecie, to warto pomyśleć o jakimś wyjątkowym upominkiem na rocznicę ślubu dla naszych rodziców. W końcu są ze sobą od lat, kochają się, wychowali każdego z nas wkładając w to masę energii i wyrzeczeń, za co nie jesteśmy w stanie im w żaden sposób całkowicie podziękować, jednak sprawienie miłego upominku w dniu ich święta jest czymś oczywistym i bardzo łatwym do zrealizowania m.in dzięki serwisowi Gifted.pl. Znajdziesz tutaj masę ciekawych propozycji produktowych, które tematyką idealnie wpiszą się w prezent na rocznicę ślubu dla rodziców lub dla kogoś wśród znajomych. Skrzynka na wino, do której później kupisz odpowiednią zawartość? Album do zdjęć z eko skóry z grawerem? To wszystko znajdziesz w naszym serwisie w bardzo przystępnych cenach oraz z możliwością personalizacji!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.