Prezent na odejście na emeryturę nie musi być nudny!

Prezent na odejście na emeryturę nie musi być nudny!

Człowiek pracuje praktycznie przez połowę swojego życia, a często i zdecydowanie większą jego część, dlatego dzień, w którym dana osoba przechodzi na emeryturę jest dla niego szczególnym wydarzeniem. Kończy się pewien etap w życiu takiej osoby i będzie musiała układać je sobie na nowo, znajdując sobie hobby oraz gospodarując cały swój wolny czas i cieszyć się życiem. Dla jednych jest to bardzo radosna chwila, drudzy z kolei podchodzą do tego w mniej optymistyczny sposób, ponieważ bardzo kochają swoją pracę i są do niej przywiązani.

Przejście na emeryturę to szczególne wydarzenie!

Jednym z zadań współpracowników lub podwładnych na ten dzień jest z pewnością wybór odpowiedniego upominku, który będzie stanowił świetny prezent na odejście na emeryturę dla odchodzącego pracownika. W następnym akapicie postaram się przedstawić kilka przykładów fajnych gadżetów, które będą stanowiły świetną inspirację na prezent dla odchodzącego na emeryturę kolegi lub koleżanki z pracy.

Jaki prezent dla koleżanki odchodzącej na emeryturę?

Na pierwszy ogień weźmy sytuację, w której Twoja ulubiona koleżanka z pracy odchodzi na emeryturę. Każdy z nas chciałby, by ten dzień był dla niej szczególny nie tylko z tego powodu, że od jutra jej życie ulegnie diametralnej zmianie, ale również dzięki temu, że zostanie obdarowana wyjątkowymi prezentami, które zapamięta do końca życia. Jednym z bardzo dobrych pomysłów na prezent na odejście na emeryturę jest zakup spersonalizowanego zestawu do wina, wykonanego z drewna bambusowego z zestawem niezbędnych akcesoriów, które pomogą w obchodzeniu się z butelką wina, która może znaleźć się w środku tego zestawu. Bardzo dobrym pomysłem będzie również zakup personalizowanego, grawerowanego albumu na zdjęcia z eko skóry, który może zostać wypełniony najbardziej pamiętnymi zdjęciami z pracy, które udało się zrobić Twojej koleżance podczas jej kariery w firmie. Będzie to bardzo osobliwy prezent, ponieważ może wywołać wiele łez wzruszenia, ale tylko i wyłącznie w ten najbardziej pozytywny sposób, ponieważ przywoła miłe wspomnienia z przeszłości!

Jaki prezent dla szefa odchodzącego na emeryturę

Odejście szefa ze swojego stanowiska stanowi dla niego na pewno zamknięcie pewnego etapu w życiu, w którym czuł się ważny, lubiany a często nawet niezastąpiony, ponieważ w kryzysowych sytuacjach to szef podejmuje kluczowe decyzje dla losów firmy, co za tym idzie dotyczące losów jego pracowników. Ma na sobie wtedy ogromną odpowiedzialność, ponieważ od kroków, które podejmie zależy los dziesiątek lub setek ludzi pracujących w jego firmie. Dlatego w tym szczególnym dla niego dniu, warto starannie przyłożyć się do wyboru odpowiedniego prezentu na odejście na emeryturę, ponieważ jest duża szansa, że zostanie to docenione również przez jego następcę. Żeby odpowiednio podkreślić ważność stanowiska, które piastował przez ostatnie lata, idealnym wyborem na prezent z okazji odejścia na emeryturę będzie zakup zestawu do whisky, który składa się z drewnianej skrzynki, dwóch personalizowanych szklanek oraz karafki z grawerem, który zaprojektujesz samodzielnie uzupełniając odpowiednie informacje podczas zamawiania go ze sklepu Gifted.pl!

Jaki prezent na odejście na emeryturę?

Jeżeli osoba, która odchodzi właśnie na emeryturę i jest to Twój dobry kolega lub koleżanka z działu, która piastowała takie samo stanowisko jak Ty, to warto zrobić jej bardziej osobisty prezent na odejście na emeryturę. Tutaj zdecydowanie sprawdzi się wybór takich produktów jak nosidło na piwo, słoik na ciastka z grawerem lub klasyczny ceramiczny kubek z nadrukiem lub zdjęciem. Dzięki szerokiej ofercie sklepów internetowych w zakresie doboru odpowiedniego prezentu dla odchodzącego na emeryturę, wybór nie powinien być taki trudny. Sklep Gifted.pl na pewno pomoże w podjęciu tej decyzji.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.