Prezent na 18 - śmiesznie, kreatywnie, czy ze smakiem? Sprawdź co wybrać!

Prezent na 18 - śmiesznie, kreatywnie, czy ze smakiem? Sprawdź co wybrać!

Czas osiemnastych urodzin to dla każdego nastolatka okres niezwykle intensywnych przeżyć, kreowania się długoletnich znajomości oraz ukończenia okresu podstawowej edukacji. Jednak w tym wszystkim warto pamiętać o samej uroczystości. Przeważnie obowiązek jej zorganizowania leży na rodzicach solenizanta, żeby zaprosić gości oraz przygotować coś do jedzenia. Chcąc bawić się w pewnym, sprawdzonym gronie rodzinnym dobór gości oraz jedzenia jest dość istotny, ale najważniejszą częścią tego wyjątkowego wieczoru dla solenizanta jest moment wręczania prezentów na 18.

Kilka pomysłów na kreatywny prezent!

Przyjęto już jakiś czas temu taki standard, że najlepiej na prezent dać trochę gotówki, żeby osoba wchodząca w tym momencie w dorosłość miała łatwiejszy start w dorosłe życie i mogła trochę zaszaleć ze znajomymi. Okej, jest to rozwiązanie, które zawsze się sprawdzi i wywoła uśmiech u solenizanta, jednak my jesteśmy zwolennikami bardziej kreatywnych prezentów. Jako kreatywny prezent na 18 urodziny postrzegamy takie coś jak np. piersiówka z własnym grawerem, którą można wzbogacić o dowolny tekst, który jest związany z solenizantem. Możesz również pokusić się o coś bardziej zabawnego i przyozdobić taką piersiówkę o jakieś śmieszne grafiki związane z osiemnastymi urodzinami.

Jak wyróżnić się z tłumu prezentem na 18?

Osiemnaste urodziny dla każdego z nas to wyjątkowa okazja, na którą przygotowujemy się zdecydowanie bardziej niż na każde kolejne rocznice. Solenizant symbolicznie wchodzi w okres dorosłości, rodzicom lecą z tego powodu łzy a babcie przy sowicie zastawionym stole wspominają jaki to solenizant był kiedyś mały i jak przewijały mu pieluchy. Brzmi znajomo, prawda? Myślę, że każdy z nas był kiedyś świadkiem takiej sytuacji, która finalnie przynosi dużo śmiechu wśród wszystkich zgromadzonych. Oprócz tego, że pozytywne wspomnienia z przeszłości wzbudzają w nas wiele emocji i są głównym tematem wielu rozmów podczas osiemnastych urodzin, to musimy zadbać również o teraźniejszość, czyli np. o wręczenie wyróżniającego się prezentu na 18-stkę. Co może nim być? Szczerze mówiąc propozycji w sklepach internetowych jest od groma, normalny człowiek nie będzie w stanie przefiltrować tylu produktów i wybrać tego jednego, najbardziej odpowiedniego dla solenizanta. Dlatego z pomocą przychodzą takie funkcje jak “Dobierz prezent”, dzięki którym możemy ustawić odpowiednie filtry pod konkretną okazję, na którą szukamy upominku. Nie inaczej jest z prezentem na 18 urodziny. Żeby wyróżnić się z tłumu nie musimy kupować nie wiadomo jak drogiego prezentu. Naszym zdaniem o wiele ważniejszym aspektem w prezentach niż kwota jego zakupu jest fakt, żeby jak najbardziej kojarzył nam się z osobą, której go wręczamy. Teraz prezenty możemy dowolnie personalizować. Dobrym przykładem są np. zapalniczki benzynowe z grawerem, które będą stanowiły trwałą, funkcjonalny upominek, który będzie z solenizantem przez długi czas. Co najważniejsze, możesz taką zapalniczkę dowolnie spersonalizować pod jubilata, tak żeby po otworzeniu paczki z prezentem dosłownie go zamurowało z wrażenia. Dzięki bardzo szybkiemu rozwojowi sklepów internetowych w Polsce to wszystko jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszki i poświęceniu 5-10 minut na personalizację.

Uniwersalne prezenty, które sprawdzą się na 18!

Oprócz wymienionych propozycji na prezent na 18 we wcześniejszych akapitach, istnieją jeszcze inne gadżety, które sprawdzą się idealnie na taką okazję i co więcej, być może będą używane jeszcze tego samego wieczoru. Bariera 18 roku życia jest magicznym progiem do możliwości kupowania i spożywania alkoholu w pełni legalnie. Jest to zapewne również jedna z pierwszych okazji do konsumowania go wspólnie w rodzinnym gronie. Fajnym pomysłem na prezent na osiemnastkę będą spersonalizowane kieliszki do wódki z grawerem. Dostępne w kilku konfiguracjach i zestawach sprawią, że pierwsze legalne łyki wysokoprocentowego alkoholu w życiu solenizanta będą smakowały jeszcze bardziej wyjątkowo niż mógł sobie to wyobrazić. Pamiętaj o tej propozycji prezentowej gdy będziesz w trakcie poszukiwania prezentów na 18 urodziny!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.