Podpowiadamy co kupić na Dzień Ojca

Podpowiadamy co kupić na Dzień Ojca

Podaruj coś wyjątkowego swojemu tacie na Dzień Ojca!


Ojciec, tata, tatuś - określeń na tą personę w życiu każdego z nas jest wiele, jednak doskonale wiemy, że jest to razem z mamą jedna z najważniejszych osób w życiu człowieka, którą naturalnie obdarzamy wyjątkową miłością. Prezent dla taty w dniu jego święta powinien być wyszukany i dopracowany w każdym calu, ale o poszukiwaniach napomkniemy w dalszej części tekstu. Na samym jego wstępie chcemy wyraźnie podkreślić wyjątkowy charakter i ważność tego święta w corocznym kalendarzu, ponieważ każdy ojciec z utęsknieniem czeka na jakiś miły gest ze strony swoich dzieci, dla których niejednokrotnie w przeszłości poświęcał się, żeby zapewnić im wszystkie niezbędne do prawidłowego rozwoju rzeczy. Takie poświęcenie w wyjątkowych chwilach trzeba odpowiednio docenić, dlatego też przychodzimy Tobie z pomocą i ułatwiamy jak tylko możemy proces wyboru wyjątkowego prezentu dla taty z okazji dnia ojca.

Kiedy jest dzień ojca?


Ten ważny dzień przypada każdego roku na 23 czerwca, więc jest to okres początku wakacji dla dzieci oraz w zdecydowanej większości branż zaczyna się moment brania urlopów, podczas których mamy czas na to, by poświęcić trochę więcej uwagi na dobór odpowiedniego prezentu na dzień ojca dla swojego taty. Jednak w różnych krajach na świecie data tego święta jest bardzo zróżnicowana. Dla przykładu w Stanach Zjednoczonych dzień ojca obchodzony jest 19 czerwca, a z kolei u naszych zachodnich sąsiadów, czyli w Niemczech, święto to wypada na 39 dzień po niedzieli wielkanocnej. Stałą datę możemy zauważyć w takich krajach jak Portugalia, Włochy oraz Hiszpania, w których dzień ojca obchodzi się 19 marca każdego roku. Upominki, które są wybierane w tych krajach jako prezent dla taty nie różnią się zbytnio od tego, co można znaleźć na tą okazję w polskich sklepach internetowych, które należycie dbają o klienta oraz o jakość swoich produktów. Doskonałym przykładem jest nasz sklep, który zadowolił swoimi wyjątkowymi prezentami już tysiące klientów!

Co kupić na dzień ojca?


W przypadku obchodów dnia ojca i wyboru odpowiedniego prezentu dla taty mamy bardzo duże spektrum możliwości, ponieważ ojca jest zdecydowanie łatwiej zadowolić niż mamę, która jako kobieta oczekuje czegoś wyjątkowego w każdym calu.
Co lubi Twój tata? Zgadujemy, że Twój tata zapewne lubi napić się piwa w wolnej chwili, by móc w pełni oddać się odpoczynkowi i jak najbardziej umilić sobie ten czas. Wtedy idealnym wręcz i najbardziej oczywistym wyborem jeżeli chodzi o prezent na dzień ojca będzie kufel do piwa z grawerem, oczywiście z możliwością personalizacji wzoru. Jesteśmy pewni, że piwo spożywane właśnie w ten sposób będzie smakowało inaczej niż zwykle, oczywiście na plus.
Jeżeli jednak ulubionym trunkiem Twojego taty jest dobra, kilkunastoletnia whisky, to czy nie przyjemniej byłoby spożywać ją z wysokiej jakości spersonalizowane szklanki do whisky z grawerem, która zostanie okraszona spersonalizowanym specjalnie pod Dzień Ojca wzorem? Każdy z was musi samemu odpowiedzieć sobie na to pytanie, jednak jesteśmy pewni, że propozycje przedstawione w tym akapicie zdecydowanie przypadną Tobie do gustu i maksymalnie ułatwią Tobie wybór prezentu dla taty na dzień ojca!Co kupić tacie na urodziny?


Przy okazji poszukiwań idealnego produktu, który byłbym odpowiednim prezentem na dzień ojca, warto przyjrzeć się niektórym upominkom również w kontekście zakupu ich jako prezent na urodziny dla taty. Dzień Ojca to nie jedyne święto, które obchodzą tatusiowie, ponieważ każdy z nich ma jeszcze urodziny, które są praktycznie równie ważne jak święto wypadające pod koniec czerwca.
Prezent dla taty na urodziny powinien posiadać szczególne cechy, które w jakiś sposób będą nawiązywały do tego, kim jest Twój tata na co dzień. Niekoniecznie tematyka wzoru musi być związana stricte z profesją wykonywaną przez Twojego ojca, ale na pewno dobrym pomysłem jest nawiązać wybranym wzorem do jednego z zainteresowań, które realizuje w swoim wolnym czasie. Z oferty naszego sklepu na tą okazję z pewnością możemy polecić jeden z produktów premium, czyli skórzany portfel z grawerem, który dzięki swojej wysokiej jakości wykonania, posłuży jako praktyczny prezent przez kilka następnych lat.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.