Nasze TOP 5 - prezent na magistra

Nasze TOP 5 - prezent na magistra

Prezenty na każdą okazję to dla nas chleb powszedni, ponieważ każdego dnia dziesiątki klientów decydują się na zakupy w naszym sklepie. Ludzie szukają prezentów na naprawdę wydawałoby się dziwne okazje, ale to dowodzi tylko tego, że cały czas temat prezentów dla bliskich nie jest wyczerpany w 100%, co daje nam siłę i motywację do dalszej, wytężonej pracy. Jedną z dość nietypowych okazji, na którą mamy dość sporo zapytań jest właśnie prezent dla magistra. Co w tym dziwnego? Ponieważ dla świeżo upieczonego magistra nie ma lepszego prezentu niż stopień uzyskany na swoim dyplomie. Jednak wielu z nas, przez to, że kochamy tą drugą osobę, chcemy sprawić, żeby ten dzień był jeszcze bardziej pamiętny niż mogłoby się to wydawać.

Dziesiątki pomysłów na prezent na magistra!

Za chwilkę postaramy się wam przybliżyć trochę temat prezentów dla świeżo upieczonego magistra, by ułatwić Wam wybór. Przedstawimy kilka ciekawych propozycji, które będziesz mógł wykorzystać we własny sposób, personalizując je w dowolny sposób.

Jaki prezent na obronę magistra?

Dobrze, a więc przejdźmy do tego, by wybrać ten jeden, odpowiedni prezent dla magistra, co wcale nie jest takim prostym zadaniem. Jednym z naszych faworytów bez wątpienia jest album do zdjęć z eko skóry, na okładce którego możesz zaprojektować konkretną dedykację i ozdobić ją jakimś eleganckim ornamentem. Zdjęcia, jakie znajdą się w środku muszą zostać uzupełnione przez wszystkie bliskie osoby nowo upieczonego magistra, ale to już zadanie na późniejszy etap przygotowywania prezentu na magisterkę. Na pewno jednym z topowych i bardziej oryginalnych pomysłów będzie również zakup personalizowanego kufla do piwa z grawerem, na którym możesz nanieść konkretną dedykację lub np. datę obrony pracy magisterskiej, co będzie stanowiło bardzo osobistą pamiątkę, szczególnie, że wielu studentów podczas trwania studiów staje się miłośnikami tego złocistego trunku.

Jaki prezent dla świeżo upieczonego magistra?

Magistrem może zostać zarówno kobieta jak i mężczyzna. Niekoniecznie musi być to osoba młoda, poniewaz coraz więcej osób w średnim wieku wybiera się na studia, by podnieść swoje kwalifikacje i sprawić sobie niezwykły prezent na stare lata. Dlatego też podczas wyboru prezentu na absolutorium lub na obronę pracy magisterskiej należy bez wątpienia uwzględnić te kryteria, które zdecydowanie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Z naszej strony zdecydowanie możemy polecić piękny, skórzany portfel z grawerem, na którym możesz wygrawerować inicjały danej osoby i datę, w której uzyskała wyższe wykształcenie. Będzie to na pewno bardzo osobisty prezent, ponieważ możliwość zrobienia personalizacji na skórzanym portfelu to dość rzadko spotykana opcja w jakichkolwiek sklepach z prezentami na każdą okazję. Dodatkowo ciekawą alternatywą może być karafka szklana z grawerem, która również może zawierać we wzorze datę ukończenia studiów lub inicjały nowego magistra.

Co można kupić na obronę pracy magisterskiej?

Pomysłów na prezent na obronę pracy magisterskiej można znaleźć naprawdę dużo, ale żeby znaleźć wartościowy produkt to trzeba przekopać ofertę przynajmniej kilku sklepów internetowych. Żeby ułatwić to zadanie przygotowaliśmy właśnie ten wpis na blogu, który ma stanowić pewnego rodzaju inspirację do wybrania odpowiedniego produktu. Myślę, że przykłady wymienione wyżej oraz fakt, iż posiadamy w ofercie również takie produkty jak miś pluszowy z personalizacją czy puzzle z personalizacją w pełni zaspokoją oczekiwania co do wyboru odpowiedniego prezentu dla magistra!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.