Nasze propozycje na prezent na absolutorium

Nasze propozycje na prezent na absolutorium

Absolutorium to jeden z najmilszych akcentów etapu zakończenia studiów, ponieważ świadczy to o tym, że cały nasz wysiłek, który trzeba było włożyć w ukończenie studiów się opłacił i każdy, kto uczestniczy w absolutorium ma uśmiech na twarzy i chęć do dalszego rozwijania się i realizowania celów zawodowych. Gdy już przyjdzie czas na ściągnięcie biretu i podrzucenie go do góry z okazji oficjalnego zakończenia studiów, przychodzi czas na zabawę. Ale zanim to nastąpi to warto jest porozmawiać jeszcze z byłymi już kolegami ze studiów i wymienić się doświadczeniami, a może nawet drobnymi upominkami. Jeżeli chcemy być dobrze zapamiętani wśród osób, z którymi zaliczyliśmy kolejne egzaminy, to warto zawczasu pomyśleć o odpowiednich prezentach dla magistrów i inżynierów.

Co kupić na absolutorium?

W ofercie Gifted.pl znajdziecie sporo propozycji prezentów na absolutorium, z okazji ukończenia studiów oraz prezentów dla magistrów i inżynierów. W następnym akapicie przedstawię kilka ciekawych propozycji z naszego sklepu, by wybór prezentu na absolutorium był jak najbardziej przyjemny.

Co kupić córce na zakończenie studiów?


Dla wszystkich rodziców moment ukończenia studiów przez ich pociechy jest czymś szczególnym. Utwierdzają się wtedy w przekonaniu, że dobrze wychowali swoje dziecko, które skończyło właśnie studia, uzyskało wyższe wykształcenie i dalej idzie do przodu, by realizować swoje pasje i marzenia. Warto tego typu osiągnięcia doceniać w odpowiedni sposób, by nasze dziecko było w odpowiedni sposób nagrodzone za cały trud, który włożył w zrealizowanie tego celu. Bardzo dobrym pomysłem będzie zakup albumu do zdjęć z eko skóry, który możesz okrasić dowolnie wybranym grawerowanym wzorem, który dodatkowo możesz spersonalizować tekstem, datą lub imieniem osoby, której chcesz go wręczyć. Uzupełnienie albumu o zdjęcia będzie należało już do osób, które były na studiach wraz z Twoją córką, by taki album stanowił niesamowicie sentymentalną pamiątkę w późniejszych latach. To zdecydowanie prezent na zakończenie studiów numer jeden!

Co kupić na zakończenie studiów?


Jak sprawić, by zakończenie studiów było jeszcze bardziej wyjątkowe? Ano sposób na to jest bardzo prosty - wystarczy sprawić sobie odpowiednie prezenty na zakończenie studiów, by uczcić ten dzień zdecydowanie bardziej niż zwykle docenia się jakikolwiek inny sukces w życiu. Wyższe wykształcenie w rękach jest czymś szczególnym w skali światowej, więc powinniśmy to celebrować najbardziej ekspresyjnie jak się da, ponieważ możemy być z siebie dumni. Aby docenić kolegów i koleżanki ze studiów dobrym pomysłem będzie zakup personalizowanych szklanek do whisky z grawerem dla Twoich najbliższych przyjaciół ze studiów. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że te szklanki zostaną użyte jeszcze tego samego dnia podczas wieczornego opijania tego niebywałego sukcesu. Z kolei bardziej kobiecą wersją podobnego typu produktu będzie wybór personalizowanych kieliszków do wina z grawerem, które w kobiecych rękach zostaną wykorzystane w odpowiedni sposób w odpowiednim czasie. Kolejną dobrą propozycją będzie zakup personalizowanej piersiówki z grawerem, która będzie stanowiła wieczna pamiątkę ukończonych studiów.

Jaki prezent na zakończenie studiów medycznych?


Jeżeli dana osoba kończy studia medyczne, oznacza to tylko jedno - ostatnie lata swojego życia spędziła na ciągłej nauce, by zrealizować nieosiągalny dla zdecydowanej większości ludzi cel jakim jest zdobycie wykształcenia medycznego. Takie osoby mają po prostu misję, by leczyć i ratować ludzi i powinniśmy być im wdzięczni, że tak bardzo poświęcają się dla dobra innych. Oczywiście lekarze są odpowiednio nagradzani za swoją pracę, ale zanim zdobędą swój zawód marzeń i dostaną się na taką posadę o jakiej marzą, miną jeszcze długie lata zdobywania praktyki i ciągłego doszkalania się i oswajania się z nowinkami, które cały czas się pojawiają, by opieka medyczna była coraz lepsza. Odpowiednim wyborem na prezent na zakończenie studiów będzie grawerowana karafka szklana w bardzo oryginalnym, eleganckim kształcie. Fajnym pomysłem będzie również wybór personalizowanego słoika na ciastka, który dana osoba będzie zawsze miała pod ręką w domu, by osłodzić sobie wysiłek, który wkłada każdego dnia w ratowanie ludzkiego życia!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.