Najlepsze prezenty na 40. urodziny (dla niego)

Najlepsze prezenty na 40. urodziny (dla niego)

Gdy zbliżają się jakieś ważne uroczystości i w najbliższym czasie będziesz musiał wybrać jakiś prezent dla kogoś bliskiego, zawsze pojawia się szereg pytań. Co wybrać? Czy na pewno trafię z prezentem? Czy kupić coś drogiego czy nie przesadzać z budżetem? Coś spersonalizowanego, czy jednak klasyczny upominek? Każdy z nas inaczej odpowie sobie na te pytania, jednak w kwestii tego ostatniego, czyli wybór pomiędzy klasyczną wersją prezentów, a czymś spersonalizowanym, w ostatnim czasie widać zdecydowanie zauważalny trend jeśli chodzi o wybór prezentów z indywidualnym nadrukiem lub napisem. Nie inaczej będzie w przypadku wyboru prezenty dla swojego mężczyzny na jego 40 urodziny.

Co na 40 urodziny dla mężczyzny?

Jest to o tyle szczególna data, że facet jest w kwiecie wieku, w pełni sprawny i witalny i na pewno nie możemy wybrać czegoś co będzie kojarzyło się już z upływającym wiekiem, chyba, że będzie to okraszone jakimś żartobliwym nadrukiem. Z drugiej zaś strony, wybór czegoś bardziej młodzieżowego również może być dobrym wyborem, żeby choć trochę powrócić myślami do czasów wczesnej młodości, która zapewne była bardzo radosnym i beztroskim okresem w życiu każdego z nas. Mając na horyzoncie 40 urodziny solenizant wchodzi w taki wiek, w którym każdy mężczyzna zasługuje na upominek z serii premium, których zdecydowanie nie brakuje w serwisie Gifted.pl. Na pierwszy ogień z czystym sumieniem mogę polecić zakup pięknego, drewnianego zestawu do whisky, który składa się z pięknej, szklanej karafki w bardzo oryginalnym kształcie oraz dwóch, personalizowanych szklanek do whisky. Całość opakowana jest w cudowną, drewnianą skrzynkę okraszoną szlachetnym grawerem, który możesz spersonalizować pod konkretną okoliczność oraz osobę. Ciekawym wyborem były również zakup grawerowanego portfela skórzanego, który z subtelnym, osobistym grawerunkiem np. inicjałów lub szczególnej w życiu solenizanta daty, zdecydowanie może być strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o prezent na 40 urodziny dla mężczyzny.

Co na Walentynki dla męża?

Wbrew pozorom mężczyźni również obchodzą Walentynki nie tylko w taki sposób, że tylko oni wręczają swojej ukochanej prezenty w ten szczególny dzień, jednak sami również oczekują, że ich partnerka potrafi należycie docenić cały wysiłek, który wkłada w prowadzenie domu oraz tworzenie rodzinnej atmosfery i sprawi mu jakiś wyjątkowy upominek na Walentynki dla mężczyzny. Myślicie sobie pewnie teraz dziewczyny, co to mogłoby być i co najlepiej sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny na Walentynki? Otóż nie musicie się obawiać, ponieważ wybór odpowiedniego asortymentu jest na tyle bogaty, że spokojnie każda z was powinna sobie poradzić z wybraniem czegoś wyjątkowego. W końcu, kto jak nie kobieta, najlepiej wie co lubi jej facet i jaki prezent będzie dla niego czymś fajnym , z czego będzie korzystał z przyjemnością. Propozycja prezentowa, która nasuwa mi się na myśl praktycznie od razu to kubek termiczny z grawerem. Produkt bardzo praktyczny, uniwersalny, który z pewnością będzie w codziennym użytku. Dodatkowo okraszony o grawer np. imienia albo jakiejś miłosnej dedykacji jest pewną i mocną propozycją dla prezent dla mężczyzny na Walentynki. Drugim produktem, który zaraz po kubku termicznym przyszedł mi na myśl to personalizowana piersiówka, która niewątpliwie jest prezentem z serii premium. Kojarzy się co prawda ze spożywaniem alkoholu, ale nie można mężczyźnie odbierać wszystkich przyjemności. Poza tym, taka piersiówka nie musi być wykorzystywana tylko i wyłącznie do przechowywania alkoholu, równie dobrze może posłużyć na jakiejś wakacyjnej wyprawie ja rezerwową menażkę ze szklanką wody w razie wzmożonego pragnienia.

Co kupić na 50 urodziny?

W kwestii prezentu na 50 urodziny dla mężczyzny niewiele się zmienia w stosunku do tego, jakie propozycje przedstawiliśmy jako pomysł na prezent na 40 urodziny dla niego. Również jest to podniosła uroczystość, bo i wiek zacny, dlatego zdecydowanie polecamy wybór czegoś z gatunku premium. 50 urodziny to szczególna uroczystość, dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie czegoś odpowiedniego. Oprócz prezentów, które wymieniłem na początku tego tekstu, czyli spersonalizowanego zestawu do whisky oraz skórzanego portfela z grawerem, warto pomyśleć również o jakichś drobiazgach, które będą jeszcze bardziej osobiste. Myślę, że dobrym pomysłem na coś drobnego będzie zakup dobrej jakościowo zapalniczki benzynowej z grawerem lub pojemnego powerbanku, żeby nigdy nie zabrakło prądu Twojemu mężczyźnie. Również takie propozycje jak drewniane nosidło na piwo czy szklany kufel do piwa z grawerem będą odpowiednim wyborem i z pewnością okażą się trafionym prezentem na 50 urodziny Twojego mężczyzny!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.