Najlepsze pomysły na personalizowane prezenty

Najlepsze pomysły na personalizowane prezenty


Prezenty jako takie są z nami obecne od wielu wielu lat. Obdarowywanie się prezentami ma zdecydowanie głębszy sens niż się nam może wydawać. Wręczanie prezentów jest z nami obecne od zarania dziejów i już od czasów starożytnych oznacza dobre intencje oraz szacunek do osoby, którą chcemy obdarować jakimś upominkiem. Wymiana cennych przedmiotów w tamtych czasach była tak popularna, że stanowiła jeden z filarów funkcjonowania społeczeństwa we wspomnianym okresie. Już wtedy bardzo często wręczane drugiej osobie podarunki miały w sobie coś z personalizacji, ponieważ przeważnie była to rzecz wykonana ręcznie, z dostępnych materiałów, a nie wybrana w wygodny sposób w sklepie internetowym spośród setek propozycji na każdą możliwą okazję. Tym bardziej doceniany był fakt obdarowywania się prezentami, gdyż podkreślało to podniosły charakter spotkań międzyludzkich i kształtowało zachowania, które są z nami obecne do dziś. W dzisiejszych czasach branża prezentowa ewoluowała w bardzo szybkim tempie dzięki wielu rozwiązaniom internetowym, które pozwalają potencjalnym klientom wybór dokładnie tego, czego chcą - jest to przeważnie podane w wygodnej, przejrzystej formie okraszone ładną stylizacją, tak by jak najbardziej zachęcić do zakupu. Tym bardziej, że każdemu z nich towarzyszy nieodzowny w tych czasach, element personalizacji.

Personalizowany prezent na urodziny

Personalizowane prezenty pasują tak naprawdę na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy ktoś z naszych bliskich obchodzi w niedalekiej przyszłości urodziny, imieniny, czy jakąkolwiek inną okazję - jedno jest pewne, będziesz potrzebował wyjątkowego prezentu. Jeżeli chodzi o urodziny to pomysł na prezent nie powinien być większym problemem, ponieważ na tą okazję wybór personalizowanych prezentów jest dość bogaty. Dla kobiety dobrym pomysłem będzie zakup personalizowanego słoika na ciastka, w którym z łatwością będzie można przechować domowe wypieki, dzięki czemu dłużej zachowają swoją świeżość. Jeżeli chcesz wybrać coś z serii premium, tutaj ciekawą propozycją wydaje się być bambusowy zestaw do wina z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Klasyczną już z kolei propozycją prezentową na urodziny będzie wybór personalizowanej torby bawełnianej z nadrukiem, która jest bardzo uniwersalnym akcesorium - można ją używać w pracy, na zakupach czy podczas weekendowego wypadu do lasu.

Upominek personalizowany na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to również jedna z najbardziej wyjątkowych uroczystości, którą obchodzimy co roku. Oczywiście nie obchodzą jej wszyscy - warunek konieczny, to być z kimś w związku małżeńskim. Jeżeli jednak dzielimy już z kimś swoje życie, to warto zadbać o świetne personalizowane prezenty na ten wyjątkowy dzień. Zdecydowanie dobrym wyborem na tą okazję będzie album do zdjęć z eko skóry, w którym dane małżeństwo będzie mogło zamieścić zdjęcia, które uchwyciły najważniejsze momenty z ich wspólnego pożycia. Jeżeli drzemie w którymś z was dusza podróżnika, ciekawą alternatywą będzie mapa świata zdrapka, na której sukcesywnie można zdrapywać miejsca, które jako małżeństwo odwiedziliście wspólnie,

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Wybór odpowiedniego prezentu z personalizacją dla mężczyzny nie musi być wcale długim i czasochłonnym procesem. W sieci znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów, jakim prezentem sprawisz swojemu mężowi największą radość. Twój mąż jest majsterkowiczem i lubi naprawiać wszystkie drobnostki w domu? Personalizowany zestaw narzędzi z kolorowym nadrukiem będzie tutaj świetną inspiracją na pomysłowy prezent. Upominki personalizowane mają to do siebie, że mają dość osobisty charakter. Mężowie, a zarazem w większości tatusiowie są przeważnie miłośnikami trunków, które zawierają w swoim składzie trochę procentów. Możesz w bardzo łatwy sposób umilić swojemu mężowi drogę do sklepu po jego ulubione piwo przed meczem, sprawiając mu na prezent drewniane nosidło na piwo z grawerem. Jeżeli jednak jest fanem nieco większej ilości procentów, to do wygodnego przechowywania kilkunastoletniej whisky w domowym barku idealnym produktem będzie karafka szklana z grawerem, do której z całą pewnością zmieści się solidna porcja brunatnego napoju.

Oryginalny prezent na każdą okazję

Personalizowane prezenty mają to do siebie, że jako pomysł na prezent sprawdzą się praktycznie na każdą okazję. Wezmę na ten przykład drewnianą skrzynkę do wina. Wystarczy tak naprawdę, że osoba, której chcesz wręczyć prezent jest miłośnikiem winnego napoju. Nadruk czy grawer, który znajdzie się na tym produkcie możesz tak naprawdę dowolnie dostosować do pożądanej dla Ciebie tematyki. Niezależnie od tego na jaką okazję poszukujesz prezentu, upominki personalizowane to zawsze będzie dobry wybór. Wystarczy dobrze trafić z tematyką wzoru i uśmiech na twarzy solenizanta jest gwarantowany!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.