Kieliszki do wina z grawerem - pomysł na elegancki prezent

Kieliszki do wina z grawerem - pomysł na elegancki prezent

Dla wielu osób, które uwielbiają pić wino, często bardzo istotnym aspektem jest to, z jakiego naczynia jest ono spożywane. W obecnych czasach mamy praktycznie nieograniczony dostęp do ofert przeróżnych sklepów oferujących zastawę stołową i możemy wybierać spośród setek produktów dostępnych na całym świecie. Zresztą Polska jako kraj ma na swoim terytorium kilku bardzo dobrych producentów szkła, które jest bardzo dobre jakościowo oraz firmy te posiadają bardzo bogaty wybór produktów, które potem można dalej odsprzedawać jako akcesorium wyposażenia kuchni domowej. Jednak podstawową różnicą pomiędzy naszym kieliszkiem do wina, a tymi ze sklepów sieciowych jest to, że w galerii handlowej dostaniesz zwykły kieliszek, bez żadnej historii, dość nudny z wyglądu. Jedynie co może skłonić Cię to takiego zakupu jest fakt, że jest dostępny od ręki i na tym atuty tego produktu się kończą. Za takie same pieniądze lub z minimalną dopłatą możesz z pozoru zwykłego produktu zrobić coś wyjątkowego i to za pomocą kilku kliknięć myszką.

Kieliszek do wina z grawerem jako świetny pomysł na prezent!

Personalizowane kieliszki do wina z grawerem to coś, co do niedawna było dostępne tylko dla hoteli i restauracji, a teraz możesz mieć to w swoim domu lub sprezentować komuś na prezent w bardzo banalny sposób. O kieliszku do wina moglibyśmy się rozprawiać naprawdę długo, ale musimy przejść do konkretów, które znajdziesz w poniższym akapicie!

Jakie kieliszki do wina wybrać?

Podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego powinien być kieliszek do wina czerwonego oraz kieliszek do białego wina. Przy uzupełnianiu zawartości barku należy bezwzględnie pamiętać o zakupie tych dwóch produktach, jednak ich wybór może przysporzyć nie lada kłopotów, ale tylko na etapie podejmowania decyzji. Tutaj musimy zdecydować jaki kształt spośród wszystkich kieliszków nam odpowiada, musi pasować nam również cena i dostępność wybranego produktu. W ofercie naszego sklepu na ten moment znajdziesz tylko i wyłącznie kieliszki do wina czerwonego, ponieważ są najczęściej wybieranym produktem wśród konsumentów wina, co dowodzi tego, że czerwone wino nadal cieszy się zdecydowanie większą popularnością niż wino białe. Znajdziesz tutaj całą kategorię pięknych kieliszków do wina z personalizowanymi wzorami, które możesz uzupełnić o właściwe imię, datę lub okazję. Produkt, który jest w naszej ofercie jest produkowany przez renomowaną, polską firmę Krosno, więc jeżeli chodzi o jego jakość to nie absolutnie nie ma się o co martwić!

Ile ml ma kieliszek?

Jest to pytanie dość ogólne, ponieważ jest wielu producentów kieliszków do wina, co za tym idzie każdy z nich ma minimum kilkanaście kształtów w ofercie co powoduje mnogość produktów na rynku i ból głowy w kwestii wyboru odpowiedniego kieliszka wśród klientów. Dlatego chcąc ułatwić ten proces naszym klientom, w procesie długotrwałej selekcji wybraliśmy ten jeden, wyjątkowy model kieliszka do wina czerwonego, który ma majestatyczny kształt. Następnie specjalnie na Twoje potrzeby okraszamy go wyjątkowym grawerem, by spersonalizować kieliszek do wina pod Ciebie! Pojemność naszego kieliszka do wina to ok. 450 ml jednak jest to pojemność maksymalna. Prawidłowa pojemność serwowania to ok. 300-350 ml, więc jest to idealna przestrzeń na połowę butelki ulubionego, czerwonego trunku!

Jak trzymać kieliszek?

Na omówienie tej kwestii weźmy wymieniany wyżej kieliszek do wina czerwonego, który jest najbardziej popularnym produktem. Według wszystkich znanych nam zasad savoir-vivre'u kieliszek do wina czerwonego powinno się trzymać za stópkę, mniej więcej w środku jej długości lub bliżej dolnej podstawy kieliszka, tak by nie podgrzewać cieczy, która znajduje się już wewnątrz kielicha. Optymalną temperaturą do serwowania wielu rodzajów czerwonego wina jest temperatura pokojowa ok. 20 stopni.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.