Jaki upominek wybrać dla rodzeństwa — wybieramy prezent dla brata i siostry

Jaki upominek wybrać dla rodzeństwa — wybieramy prezent dla brata i siostry

Patrząc na dzieje historii, widzimy, że rodzeństwa od zawsze miały się różnie. Kain i Abel czy Balladyna i Alina na szczęście nie stanowią wzorca, którym kierują się najczęściej współczesne rodzeństwa. Choć walki rodzeństwa to chleb powszedni, który spożywają rodzice na etapie, gdy dzieci jeszcze są małe, to z czasem okazuje się, że siostrzana czy braterska więź jest nie do zastąpienia. Przychodzi zatem taki moment, że zamiast podbierać zabawki czy ubrania, rodzeństwa zaczynają myśleć, czym obdarować brata czy siostrę.

Rodzeństwo z dowcipem — jaki prezent dla brata?

Czasem jest tylko taki etap, a w innych przypadkach już tak zostaje, że rodzeństwo lubi robić sobie psikusy. Nie trudno o prezenty w takim wydaniu. Jeśli mamy brata, który nie rozróżnia klucza francuskiego od wiolinowego, możemy mu przekornie podarować kubek złotej rączki. Piwosze natomiast mogą liczyć na imienny kufel, na którym napis głosi, że z piwem czują się jak ryba w wodzie. Prezent dla siostry również może być personalizowany i na wesoło. Jeśli jest ona osobą chaotyczną i z trudnością wywiązująca się z umówionych terminów, można podarować jej plecak, na którym oprócz jej imienia, widnieje informacja, że jest zawsze spóźniona. Prezent dla brata lub siostry można wybrać też na poważnie.

Prezent dla siostry od opiekuńczego brata

Z reguły w pewnym wieku bracia zaczynają troszczyć się o swoje siostry, a szczególnie te młodsze pękają z dumy, że mają starszego brata, a co więcej ten ma całkiem ciekawych kolegów. Czasem te właśnie siostry po kolejnych źle ulokowanych uczuciach, na bolączki sercowe wybierają słodycze, jako najlepsze antidotum. Wtedy prezentem od przejętego brata może być szczelnie zamykany personalizowany słoiczek na ciasteczka, a do tego może szlafrok i koc w jednym. Zawsze miłym prezentem będzie też miękka poducha z życzeniami od kochającej osoby. Dla zabieganej i zawsze niedojadającej siostry można pokusić się o lunchbox ze sztućcami i bambusową pokrywką. Taki prezent dla siostry na pewno zyska uznanie całej rodziny, która odetchnie, że delikwentka już bardziej nie schudnie.

Prezent dla brata lub siostry w odpowiedzi na potrzeby

Szczególnie gdy jesteśmy już dorośli, zaczynamy poszukiwania prezentu od pytania jubilata, czy może ma jakieś zapotrzebowania. Stajemy się bardziej praktyczni niezależnie od tego, czy to dobrze, czy źle. Może akurat się zdarzyć, że tej drugiej równie poważnej i praktycznej osobie podczas na pewno spokojnej imprezy na mieście zaginął portfel. Nie wnikając, jak do tego doszło, możemy podarować skórzany portfel z wygrawerowanym laserowo imieniem lub dedykacją. Kubki termiczne, nawet te najlepsze czasem się gubią, psują lub wgniatają z niewiadomych przyczyn. Wtedy mniej lub bardziej uzależnieni od kawy chcemy zaopatrzyć się w nowy. Gdy akurat w tym czasie zbliża się jakaś okazja, możemy podarować nowy personalizowany kubek z dedykacją. Dobrym pomysłem na prezent dla brata lub siostry będzie też powerbank, co dotyczy szczególnie tych wiecznie poza domem i z nosem w telefonie, którego czasem nie mają gdzie naładować. A przecież z rodzeństwem trzeba być zawsze w kontakcie.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.