Jaki prezent wybrać dla informatyka?

Jaki prezent wybrać dla informatyka?

Szukasz prezentu dla informatyka, który zawsze będzie wywoływał jego uśmiech? Chcesz znaleźć prosty gadżet, który będzie jednocześnie praktyczny i śmieszny? Świetnie! Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych propozycji takiego prezentu. Dzięki nim obdarowana osoba zawsze będzie z uśmiechem Cię wspominała przy każdym spojrzeniu na upominek.

Jakie gadżety dla informatyka wybrać?

Jak pewnie wiesz, gadżety dla informatyka to chleb powszedni. Programiści, gamerzy i fani technologii komputerowej uwielbiają drobne rzeczy, dzięki którym życie staje się łatwiejsze. Bardzo dobrą propozycją dla takiej osoby jest np. bambusowy kabel 3 w 1 do ładowania smartfona czy tabletu. Naturalna stylistyka połączona z 3 najpopularniejszymi złączami USB do ładowania urządzeń to świetne zestawienie. To praktyczny i designerski gadżet, który sprawdzi się jako użyteczny prezent dla informatyka.

Jaki jeszcze funkcjonalny upominek możesz sprawić pasjonatowi IT? Skoro jesteśmy w kategorii naturalnych przedmiotów użytkowych, zerknij na bambusowy kalendarz. To świetny drobny prezent dla informatyka, który zawsze chce mieć pod ręką aktualną datę. Lubi też przy tym nieco zabawy w układanie klocków. Bambusowy kalendarz jest bardzo prosty, nie zajmuje dużo miejsca i daje sporo frajdy podczas ustawiania właściwej daty. Bardzo dobra propozycja jako prezent dla informatyka, który lubi naturalne i proste przedmioty.

Jaki śmieszny prezent dla informatyka wybrać?

Przejdźmy do kategorii zabawnych upominków. Jaki prezent dla informatyka można tutaj zaproponować? Zerknij na kubek termiczny z oryginalnym tłoczeniem na froncie. Mogą być na nim umieszczone różne grafiki pokazujące np. wyczerpującą się baterię. Z pewnością bliska Ci osoba nieraz doceni możliwość wzięcia ze sobą do pracy kawy, czy herbaty właśnie w takim oryginalnym kubku termicznym. To praktyczny i jednocześnie zabawny prezent, który przykuwa uwagę otoczenia. Inną propozycją jest kubek w formie puszki na napój.

Skoro jesteśmy już przy kubkach, to warto sięgnąć po oryginalny kubeczek z tradycyjnym uchem. Stworzona na nim grafika jednoznacznie pokazuje, jakim programistą jest obdarowana osoba. Prezent dla informatyka w formie kubka z nadrukiem jest nie tylko użyteczny, ale przede wszystkim zabawny. Wybierz taki ze śmiesznym sloganem lub grą słów mocno kojarzącą się z wykonywanym zawodem. Taki śmieszny prezent dla informatyka nie musi służyć za kubek do picia napojów. Równie dobrze może być widoczną na biurku ozdobą.

Prezent dla informatyka na wieczorny relaks

Odchodząc od tematu zabawnych propozycji, przechodzimy do eleganckich upominków. Jeśli chodzi o gadżety dla informatyka przydatne podczas relaksu, świetnym pomysłem jest personalizowana szklanka do whisky. Taki prezent może być zdobiony imieniem obdarowanej osoby i zawierać zabawny opis. Nie zawsze jednak jest to konieczne, czasem wystarczy wybrać jedynie imię dla podkreślenia rangi właściciela. Prezent dla informatyka w formie szklanki lub kieliszka również stanowi świetną ozdobę na półce nad barkiem.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.