Jaki prezent wybrać dla dziewczyny, aby poczuła się wyjątkowo - sprawdzone pomysły

Jaki prezent wybrać dla dziewczyny, aby poczuła się wyjątkowo - sprawdzone pomysły

Chcesz sprawić przyjemność swojej drugiej połówce z okazji urodzin, rocznicy pierwszej randki lub po prostu bez okazji? Oto kilka sprawdzonych pomysłów na upominek dla dziewczyny, który roztopi jej serce. Spraw, aby druga połówka poczuła się wyjątkowo bez względu na okazję.

Jaki prezent dla dziewczyny, by nie wejść na miny?

Przemierzając świat z ukochaną, warto… zaopatrzyć się w mapę. I to dosłownie! Mapa zdrapka, którą można powiesić na ścianie, pozwoli śledzić miejsca wspólnie odwiedzane i planować dalsze podróże. Mapa zdrapka może stanowić fajny prezent dla dziewczyny, która kocha bliższe i dalsze podróże.

Mając dystans do siebie i oczekiwań płci pięknej, możemy podarować ukochanej mówiącego pilota sterującego mężczyzną. W ten sposób będzie miała poczucie, że wasza wspólną podróż na pewno zaprowadzi do upragnionego celu.

Prezent na urodziny dziewczyny musi być trafiony

Upominek dla drugiej połówki nie musi być drogi. Czasem zindywidualizowany drobiazg będzie lepszym wyborem niż bardzo drogi, ale mało osobisty prezent. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się personalizowane gadżety. Skrzynka na skarby i wspomnienia pary z wygrawerowanym tekstem i imionami na pewno rozczuli wybrankę. Zalety będą dwie, bo ona będzie skrupulatnie w pudełku gromadzić i układać, a my po cichu odetchniemy, że choć o niczym nie pamiętamy, to już wiemy, gdzie zajrzeć, by sprawiać wrażenie, że jest inaczej.

Jaki prezent dla dziewczyny jeszcze da pewność, że będzie zachwycona? Romantycznych zdjęć nigdy za wiele, dlatego zegar z ramkami na zdjęcia to idealny prezent na urodziny dziewczyny. Owszem, to do mężczyzny należy wybór zdjęć najlepiej dokumentujących ważne chwile w związku, ale warto się poświęcić dla ostatecznego efektu. Podpowiedzią może być, by idąc zgodnie z kierunkiem zegara, chronologicznie układać zdjęcia zaczynając od godziny pierwszej.

Kiedy jest czas na elegancki prezent dla dziewczyny?

Okrągła rocznica, zdany egzamin czy pierwsza praca to dobry moment, by pokusić się o wyjątkowy prezent dla dziewczyny. Od razu na myśl przychodzą biżuteria lub markowe perfumy, ale jeśli dobrze znamy upodobania swojej drugiej połówki, na pewno już to od nas dostała. Jaki zatem elegancki prezent dla dziewczyny wybrać w takich okolicznościach? Te wrażliwe na punkcie zdrowia i urody dziewczyny na pewno docenią wyjątkowy nawilżacz powietrza, który oprócz tej podstawowej funkcji posiada również mini wentylator oraz nocną lampkę, która poprawia nastrój, mając aż 6 możliwych kolorów podświetlenia. Jaki prezent dla dziewczyny jeszcze zyska jej uznanie? Może to być elegancka, bambusowa ładowarka bezprzewodowa do telefonu lub nawet cały biurkowy organizer z również bezprzewodową ładowarką w zestawie z 80 cm kablem. Mężczyzna może zostać doceniony za to, że liczy się z rosnącymi potrzebami swojej dziewczyny.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.