Jaki prezent na ślub wybrać? Zaskocz młodą parę swoim pomysłem.

Jaki prezent na ślub wybrać? Zaskocz młodą parę swoim pomysłem.

Od wielu lat w naszym kraju wesela obchodzone są w sposób tradycyjny. Przeważnie są to bardzo huczne uroczystości, które najpierw mają swoje miejsce w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, po czym wszyscy zaproszeni goście udają się do sali weselnej świętować ten wyjątkowy dzień w życiu nowożeńców. A jeżeli już mowa o Młodej Parze, wybierając się na ich ceremonię zaślubin, warto zabłysnąć wśród rodziny jakimś wyjątkowym prezentem, którym z całą pewnością żaden inny gość ich nie obdarzy. Pomysłów i inspiracji znajdziesz zapewne bardzo wiele, ale najtrudniejszym momentem w tym wszystkim jest to, żeby finalnie zdecydować się na tą jedną, konkretną rzecz.

Zaskocz nowożeńców nietypowym upominkiem!

Pomysłem, który chcemy Tobie przedstawić i naszym zdaniem będzie czymś wyjątkowym jako pamiątka na długie lata jest karafka szklana z grawerem. Karafki zawsze kojarzą się z czymś eleganckim, niespotykanym w codziennym życiu. Raczej widujemy je tylko w restauracjach, kiedy kelner serwuje nam kolejną lampkę wina lub podczas rodzinnego obiadu, podczas którego w karafce jest pyszna lemoniada. Cechą, która nadaje temu produktowi wyjątkowość jest grawerowany wzór. Może to być cokolwiek, jeżeli wybierzemy ją jako prezent na ślub warto pomyśleć o jakiejś uroczystej dedykacji, która będzie nawiązywała do tego wyjątkowego dnia. Możemy wygrawerować datę zaślubin, imiona nowożeńców oraz dodać jakiś piękny ornament, który na szkle będzie prezentował się niezwykle ekskluzywnie, dzięki czemu taka karafka z grawerem będzie świetną pamiątką w dniu ślubu!

Postaw na prezent na ślub prosto z natury!

Częstym prezentem na ślub, który kupujemy praktycznie odruchowo jako taki element uzupełniający do całokształtu, jest butelka dobrego wina, która ma posłużyć jako zaopatrzenie barku nowożeńców. Zwyczajowo kupujemy do wina papierową torebkę z jakimś motywem ślubnym, żeby całość wyglądała elegancko. Jest to rozwiązanie szybkie i tanie, ale nie do końca ekologiczne, ponieważ taka torba po całej uroczystości najprawdopodobniej trafi do śmieci. Butelkę wina można “ubrać” również w coś bardziej wyszukanego, dodatkowo w coś związanego z naturą i ekologią. Mam tu na myśli przepiękne drewniane skrzynki na wino z wygrawerowaną dedykacją lub datą ślubu. Oprócz tego, że nie jest to zwyczajny pomysł na zapakowanie wina i na pewno zapadnie na długo w pamięci, to dodatkowo taka skrzynka na wino może posłużyć za małe pudełeczko, które zostanie wykorzystane do przechowywania drobiazgów w domu. A jeżeli mówimy już o drobiazgach, to z całą pewnością nowo upieczona żona będzie otrzymywała od swojego kochającego męża w niedalekiej przyszłości sporo biżuterii, która będzie podkreślała jej piękno. Do gromadzenia wszelkiego rodzaju damskich świecidełek idealnie sprawdzi się drewniana szkatułka na drobiazgi, którą również możemy zamówić z dedykowanym grawerem. Początkowo podczas całej uroczystości zaślubin może posłużyć również jako pudełko na obrączki. Z całą pewnością oba rozwiązania są praktyczne, a co najważniejsze ekologiczne!

Pan Młody również zasługuję na chwilę relaksu!

Nie każdy prezent na ślub musi być poważny i dostojny. Czasami możemy pójść w kierunku bardziej humorystycznym i sprezentować parze młodej coś zabawnego. Jak dobrze wiemy, ceremonia zaślubin nie spowoduje tego, że ze strony Pana Młodego miłość do ulubionego, złotego trunku nie osłabnie. Picie piwa będzie jest coś, co zawsze będzie sprawiało każdemu mężczyźnie wielką radość. Gdy stanie się już ustatkowanym, żonatym mężczyzną nie będzie wypadało mu iść do pobliskiego sklepu po piwo ze zwykłą reklamówką. Świetnym, śmiesznym prezentem na ślub może być nosidło na piwo z grawerowaną dedykacją. Jeżeli z kolei świeżo upieczony Pan Młody gustuje w trunkach o troszeczkę większym woltarzu lub może nawet pasjonuje się robieniem nalewek i lubi czasami wypić łyk owoców swojej pracy, trafionym prezentem z całą pewnością będzie piersiówka z grawerem, oczywiście ze wzorem nawiązującym tematycznie do tego wyjątkowego dnia!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.