Grawerowany kufel do piwa - prezent na każdą okazję

Grawerowany kufel do piwa - prezent na każdą okazję

Kufle do piwa towarzyszą ludzkości od dawnych lat i przez całe wieki swojego istnienia ten produkt przechodził różne przeobrażenia. Solidny i praktyczny kufel był nieodzownym elementem wyposażenia każdej karczmy lub baru w dawnych czasach. Dzisiaj również bardzo często spożywamy piwo w eleganckich szklanych kuflach, przeważnie przebywając w restauracji serwującej różne rodzaje piwa lub udając się do piwiarni. Naczynia do spożywania piwa pojawiały się już w czasach słowiańskich i towarzyszą nam do dziś, jednak w tak odległych czasach miały one zupełnie inną formę niż teraz. Obecnie kufel do piwa z grawerem stał się dość popularnym prezentem na różne okazje np. na Dzień Ojca. Z kolei w czasach średniowiecznych piwo serwowano w podłużnych, drewnianych naczyniach, które swoim kształtem coraz bardziej przypominały naczynie widoczne w obecnych czasach.

Pierwowzór obecnego produktu pojawił się w okolicach szesnastego wieku naszej ery i z większymi lub mniejszymi zmianami jego kształt, wygląd oraz pojemność pozostały z nami do teraźniejszości. Dzisiaj standardowym materiałem, z którego jest zrobiony kufel na piwo to szkło, w przeszłości były wytwarzane z różnorodnych materiałów np. metalu, drewna a nawet z bursztynu. Ale to tyle z historii, przejdźmy do tego, co możemy zrobić z kuflem do piwa teraz! A zastosowań i sposobów wykorzystania tego szlachetnego produktu jest naprawdę dużo.

Kufel do piwa jako świetny prezent na każdą okazję!

Gdy znudziły się Tobie zwykłe upominki takie jak kubek z nadrukiem lub poduszka z nadrukiem, warto jest poszukać głębiej w ofertach serwisów internetowych z upominkami, by znaleźć jakąś wyjątkową propozycję prezentu na daną okazję, których z całą pewnością nie brakuje. Jednym z produktów, który w ostatnich latach odzyskał swoją świetność z dawnych lat i stał się dość łatwo dostępny dla zwykłego klienta są z pewnością kufle do piwa, które dodatkowo możesz zakupić ze swoim własnym wzorem. Ten prezent sprawdzi się idealnie w sytuacji, w której szukasz prezent na urodziny, prezent dla chłopaka czy prezent dla taty. Równie dobrze możesz go wykorzystać jako prezent dla przyjaciela czy kumpla z podwórka, który właśnie zaprosił Cię na swoje okrągłe urodziny. Nie inaczej będzie w przypadku, gdy będziesz w trakcie poszukiwania idealnego prezentu dla dziadka lub wujka - tutaj również bez problemu i z całą pewnością możesz zdecydować się na zakup tego wyjątkowego gadżetu, który odzyskał dawny blask dzięki takim sklepom jak Gifted.pl!

Gdzie kupić kufle do piwa?

Kufle do piwa są w dzisiejszych czasach stosunkowo łatwo dostępne, ponieważ nawet w dużym sklepie spożywczym w galerii handlowej możesz dostać zestaw szklanych kufli do kupienia od ręki. Ale co w przypadku, gdy chcesz spersonalizować taki kufel, by podarować go wybranej osobie na zbliżającą się okazję? Wtedy warto przejrzeć sieć w poszukiwaniu najlepszego wzoru i najlepszej ceny na poszukiwany produkt. Sklepów, które mają ten produkt w swojej ofercie jest naprawdę dużo, dlatego poszukiwania mogą trwać dość długo. Z pomocą przychodzi tutaj taki sklep jak nasz, który ma w swojej ofercie mnóstwo personalizowanych wzorów na różne okazje, dzięki czemu bez problemu znajdziesz to czego poszukujesz. Warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów oferowanego produktu, takich jak: pojemność - musi być minimum 500 ml, materiał, z którego jest wykonany - koniecznie musi to być szkło hartowane, oraz czy nadaje się do mycia w zmywarce i na technologię znakowania.

Ile kalorii ma kufel piwa?

Jeżeli już zdecydujesz się na zakup takiego prezentu jak kufel do piwa z grawerem, to warto wiedzieć co nieco o kaloryczności trunku, który będzie z niego spożywany. Bo kto wie, może na najbliższe Twoje święto ktoś z Twoich bliskich sprezentuje Tobie taki grawerowany kufel do piwa? Standardowo przyjmuje się, że butelka klasycznego piwa ma mniej więcej 250-300 kalorii. Butelka ma pojemność ok. 500 ml, czyli spokojnie zmieści się oferowanego przez nas kufla na piwo. Spokojnie więc można kilkukrotnie napełnić go nową, świeżą porcją złocistego trunku, który tak skutecznie gasi pragnienie każdego mężczyzny!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.