Co wybrać w prezencie dla trenera?

Co wybrać w prezencie dla trenera?

Każdy trener wkłada mnóstwo wysiłku w przygotowanie zespołu lub swojego zawodnika do zawodów. Dlatego warto czasem wyrazić mu wdzięczność przy pomocy upominku. Jakie sprawdzone pomysły warto wykorzystać? W jaki sposób dostosować rodzaj podarunku do reprezentowanej dyscypliny? Oto przegląd najciekawszych prezentów dla trenera. Sprawdź je!

Dlaczego prezent dla trenera to dobry pomysł?

Zawodnikowi zależy na osiąganiu najlepszych wyników i podobne nastawienie ma jego opiekun. Dlatego prezent dla trenera to świetny sposób na wyrażenie swojego uznania i wdzięczności. W zasadzie najczęściej to zawodnicy zbierają laury za osiągnięcia, a trenerzy stoją nieco w cieniu. Pozycja w zawodach jest wyznacznikiem jakości treningów i to po niej oceniana jest jakość pracy. Jednak to zawodnik wie najbardziej jakie postępy wykonał dzięki swojemu opiekunowi. Dlatego dobrze jest podarować nawet drobiazg zupełnie bez okazji.

Uniwersalny prezent dla trenera – co wybrać?

Zacznijmy od zupełnej klasyki. Świetny prezent dla trenera to kubek ze spersonalizowaną treścią. Obowiązkowe jest umieszczenie na nim jego imienia, zabawnej grafiki i chwytliwego sloganu, który nawiązywałby do wykonywanego zawodu. Inny sposób na obdarowanie trenera to koszulka z napisem. Wielu wybiera napisy w stylu „uwielbiam trenować innych” lub „tak wygląda najlepszy trener”. Oczywiście ważne jest poznanie poczucia humoru Twojego opiekuna, ale z tym raczej nie będzie większej trudności.

Co wybrać na prezent dla trenera piłki nożnej?

Twoja drużyna chce podziękować trenerowi za jego wysiłek i pracę? Szukacie ciekawej propozycji na upominek? Unikatowy prezent dla trenera piłki nożnej to drewniana skrzynka na wino. Może się na niej znaleźć wygrawerowany napis podkreślający wdzięczność dla opiekuna i jego imię i nazwisko. Taki podarunek jest pięknym symbolem wdzięczności wobec trenera. We wnętrzu warto oczywiście umieścić butelkę ulubionego trunku. Genialny prezent dla trenera piłki nożnej to również poduszka kibica w kształcie polskich barw narodowych. Może znaleźć swoje miejsce nie tylko na kanapie w domu, czy w gabinecie, ale również w aucie trenera.

Jaki prezent dla trenera personalnego wybrać?

Chodzisz na siłownię i masz swojego trenera personalnego? Z pewnością jest już między Tobą a nim nić porozumienia. Prezent dla trenera personalnego zwykle powinien kojarzyć się z tematem dbania o sylwetkę. Może też żartobliwie nawiązywać do wykonywanego zawodu. Bardzo dobrą propozycją jest personalizowana torba sportowa z chwytliwym nadrukiem. Twój trener będzie zachwycony otrzymując taki gift. Inny wariant to czapka z jego imieniem i nadrukiem. Świetnie sprawdzi się nie tylko podczas treningów, ale również na co dzień. Dobry prezent dla trenera personalnego to również notes, w którym mógłby zapisywać najważniejsze terminy i wydarzenia.

Jaki pomysł na drobny upominek dla trenera?

Jeśli większe podarunki to nie to, czego szukasz, dobrym pomysłem jest wybór delikatnych i subtelnych upominków. Jednym z nich kolorowa butelka na ulubiony napój. Jest wykonana z PE, co umożliwia jej bezpieczne stosowanie do picia. Posiada również praktyczne zamknięcie, więc nie otworzy się przypadkiem w torbie. Twój trener może z niej skorzystać również do mieszania odżywek potrzebnych przed i po treningu. Inna propozycja jest wybór personalizowanego kubeczka dla trenera z chwytliwym nadrukiem. Może on ukazywać umięśnione ramię z napiętym bicepsem i podkreślać siłę Twojego trenera. Na pewno znajdzie on miejsce na taki prezent na swoim biurku.

Co możesz podarować trenerowi szkolnemu?

Jeśli chodzi o prezent dla trenera to jeszcze nie wszystko. Dosyć szeroką grupą opiekunów drużyn i pojedynczych zawodników jest trener szkolny. Zajęcia dodatkowe i szkolenie młodzieży pod kątem zawodów sportowych może doprowadzić podopiecznych do sporych sukcesów. Dlatego rodzice wraz ze swoimi dziećmi planują dla trenera szkolnego upominek na koniec roku szkolnego lub po zakończonych turniejach. Co może być takim podarunkiem? W takich chwilach chętnie wybierany jest długopis z dedykacją dla najlepszego trenera.

Niewielki upominek dla trenera na specjalne okazje

Inne pomysły na prezent dla trenera związane są z konkretnymi okazjami. Jeśli chcesz wyróżnić swojego opiekuna, bo nadchodzi szczególny dla niego dzień, wybierz drewnianą kartkę z dedykacją. Możesz wybierać spośród mnóstwa opcji, a nawet samodzielnie zaprojektować na niej grafikę. Często na takich kartkach jest wystarczająco dużo miejsca, by wypisać słowa uznania dla swojego trenera. Taki niewielki upominek jest symbolem wdzięczności i sympatii, a opiekun może go trzymać w widocznym miejscu swojego gabinetu lub domu. Nie zniszczy się tak szybko jak papierowa.

Co wybrać w prezencie dla trenera – podsumowanie

Jasne, że każdy trener pobiera wynagrodzenie za swoją pracę. Jednak prezent dla takiej osoby jest czymś więcej. To symbol uznania, doceniania i poczucia więzi z osobą, która dba o Twoją kondycję. Dzięki osobistemu trenerowi albo opiekunowi zespołu zawodnicy mogą szkolić swoje umiejętności na każdym treningu. Trener jest też odpowiednim mentorem i pokazuje, jak wychodzić z dołków i radzić sobie z porażką. Możesz mu się odwdzięczyć drobnym upominkiem co jakiś czas. To proste!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.