Co kupić promotorowi na prezent po obronie?

Co kupić promotorowi na prezent po obronie?

Żyjemy teraz w takich czasach, że praktycznie każda młoda osoba udaje się na uczelnię wyższą, by zdobyć dobre wykształcenie w celu znalezienia porządnej, dobrze płatnej pracy w przyszłości. Wielu z nas idzie również na studia z innych powodów, jednak dla każdą osobę, która przebrnie przez wszystkie zaliczenia oraz egzaminy podczas sesji, na samym końcu czeka ten najważniejszy egzamin, czyli obrona pracy magisterskiej. Mimo, iż przeważnie wydaje się nam, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i nic nie może nas zaskoczyć, to temu wydarzeniu zawsze towarzyszy stres oraz nieodparta chęć, żeby było już po wszystkim. W końcu wyższego wykształcenia nie zdobywa się codziennie, więc warto w jakiś sposób odstresować się przed tym ważnym dniem.

Prezent dla promotora jest teraz w modzie!

Jednym ze sposobów na dobre odstresowanie są zakupy, a w tym przypadku możesz pomyśleć o zakupie jakiegoś wyjątkowego prezentu dla promotora, który wręczysz mu w dniu obrony pracy magisterskiej. Warto przyłożyć się do tych poszukiwać dość starannie, ponieważ w życiu obowiązuje zasada - nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. I dobrze byłoby zakończyć etap edukacji w swoim życiu z pompą i w taki sposób, by ten dzień był zapamiętany do końca życia!

Co kupić promotorowi?

Wybór prezentów dla promotora ogólnie jest dość szeroki. W trakcie studiów czy samych seminariów mamy możliwość poznać naszego promotora dość dobrze, dlatego w stosunkowo łatwy sposób będziemy w stanie wybrać dla niego idealny prezent na obronę pracy magisterskiej. Dobry pomysł na prezent dla promotora to zakup zestawu piśmiennego z personalizowanym grawerem, który nadaje temu produktowi bardzo szlachetny wygląd, jednocześnie będzie to dość praktyczny prezent, gdyż długopis lub pióro jest codziennym narzędziem pracy naszego promotora. Jaki prezent dla promotora będzie jeszcze bardzo dobrym pomysłem? Jeżeli planujesz zakup butelki dobrego wina, to bardzo fajną sprawą będzie zapakowanie jej w personalizowaną skrzynkę na wino z grawerem, która dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi podkreśli podniosły charakter tego wydarzenia i sprawi, że zwykła butelka wina stanie się prezentem w stylu premium.

Jaki prezent dla promotora kupić?

Oprócz wspomnianych wyżej zestawów piśmienniczych oraz skrzynek na wino z grawerem, w ofercie naszego serwisu Gifted.pl znajdziecie również inne ciekawe propozycje na prezent dla promotora. Obrona pracy magisterskiej może być bezstresowa i przebiegnąć w miłej atmosferze, jeżeli Twój promotor poczuje się w jakiś sposób doceniony. Kilka dni przed obroną pracy powinieneś mieć już gotowy i zamówiony prezent dla promotora, jednak dzięki nam nie musisz martwić się o opóźnioną dostawę, ponieważ niektóre z naszych produktów mają gwarancję dostawy na drugi dzień. Jednym z nich jest karafka szklana z grawerem, która może idealnie pasować do Twojego promotora, jeżeli jest to profesor z wieloletnim stażem na uczelni. W przypadku, gdy kończysz uczelnię techniczną, to bardzo dobrym pomysłem na prezent dla promotora na obronę, a zarazem trochę żartobliwy, będzie wybór spersonalizowanego zestawu narzędzi z kolorowym nadrukiem.

Jak się ubrać na obronę?

Obrona pracy magisterskiej to formalne zakończenie pewnego etapu w życiu każdego studenta, ponieważ w tym dniu staje się absolwentem swojej uczelni i można powiedzieć, że w pewien sposób przechodzi w stan spoczynku. Warto w tak ważnym i podniosłym dniu wybrać elegancki ubiór, czyli garnitur lub elegancki biznesowy strój, by odpowiednio wczuć się w atmosferę tego dnia. Dodatkowo naszą pewność siebie poprawi dobrze wybrany prezent dla promotora, który znajdziesz na Gifted.pl!

Jak wygląda obrona pracy magisterskiej?

Sama obrona jest tak naprawdę zwieńczeniem kilkuletnich wysiłków, które każdy student włożył w ukończenie studiów. Obrona pracy magisterskiej polega na streszczeniu jej przed komisją egzaminacyjną oraz następnie na odpowiedziach na pytania zadawane przez komisję lub losowanych przez osobę broniącą pracy magisterskiej. Na samym początku jednak, by rozluźnić trochę napiętą atmosferę warto jest wręczyć również drobne upominki np. kwiaty lub czekoladki każdemu z członków komisji, by w stresującym dla nas momencie okazali nam wyrozumiałość i trochę wsparcia!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.