Co kupić mężowi na rocznicę ślubu

Co kupić mężowi na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu razem. Oprócz wspólnego świętowania możesz podarować mężowi piękny prezent, który upamiętni ten dzień, w szczególności jeśli jest to jubileusz. Wcale nie musi to być drogi podarunek, ważne że pamiętasz o mężu.

Co kupić mężowi na rocznicę ślubu - wybierz coś nietypowego

Nie wiesz co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Oto kilka ciekawych inspiracji. Solidny, skórzany portfel z monogramem i imieniem to ciekawy podarunek dla eleganckiego mężczyzny. Wyraźny i głęboki grawer pierwszej litery imienia połączony z wysoką jakością wykonania produktu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Ten klasyczny portfel skórzany z wygrawerowanym unikalnym monogramem będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla każdego faceta. Zapalniczka benzynowa z napisem “Klub prawdziwego dżentelmena” oraz wygrawerowanym imieniem to elegancki i oryginalny upominek dla dżentelmena. Ciekawy, spersonalizowany zestaw narzędzi sprawi, że Twój mąż zobaczy, że go doceniasz jako bohatera napraw w waszym domu. Na pewno będzie zadowolony i poczuje jeszcze większy zapał do dbania o dom. Zestaw składa się z: kompletu 6 śrubokrętów precyzyjnych, kompletu 4 nasadek, kompletu 10 bitów, wkrętaka do bitów, szczypiec aluminiowych, kombinerek, kombinerek tnących oraz przedłużki do wkrętaka do bitów.

Co dla męża na pierwszą rocznicę ślubu a co na dziesiątą, czyli z czasem jest łatwiej

Co kupić mężowi na pierwszą rocznicę ślubu? Przez miniony rok na pewno sporo się wydarzyło. Zamieszkaliście razem i spędziliście ze sobą wiele wspólnych chwil. To dobra okazja do upamiętnienia tego czasu w personalizowanym albumie z eko skóry. Mąż na pewno doceni starania, które poświęciłaś w zgromadzenie zdjęć. Oglądanie albumu może być okazją do spędzenia wspólnego wieczoru.

Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową. Chociaż Tobie wydaje się, że spędziłaś ze swoim mężem spory kawałek czasu - z perspektywy małżeństw z pięćdziesięcioletnim stażem Wasz związek to zaledwie mrugnięcie okiem. Po drugie, zgodnie z tradycją prezent na pierwszą rocznicę ślubu powinien być właśnie papierowy, dlatego album do zdjęć jest dobrym pomysłem. Kolejną inspiracją jest mapa świata w formie zdrapki z chromowanego papieru. Idealny prezent dla osób lubiących podróże, by oznaczać odwiedzone miejsca i wiedzieć, gdzie nas jeszcze nie było.

Dziesiąta rocznica ślubu nazywana jest cynową lub aluminiową. Aluminium, według chemików i fizyków łączy w sobie wyjątkową kombinację pożądanych wartości, w tym wysoką wytrzymałość, plastyczność, podatność na obróbkę, wysoką odporność na korozję, dobre przewodnictwo ciepła i elektryczności. Jest to piękne porównanie do małżonków z 10-letnim stażem. Pięknym prezentem dla męża na dziesiątą rocznicę ślubu będzie biznesowy zestaw upominkowy zawierający przekręcany długopis ze stopu cynku, brelok oraz wizytownik.

Prezent dla męża - zaskocz go czymś zabawnym!

Jeżeli Twój mąż ma poczucie humoru, warto kupić mu zabawny prezent, który go rozśmieszy. Oryginalny, personalizowany kubek z zabawnym napisem na pewno sprawi, że na jego twarzy pojawi się uśmiech. Kolejnym zabawnym prezentem może być męski fartuch z personalizacją w postaci imienia Twojego męża. Nieważne jak duży będzie prezent i ile będzie kosztował, najważniejsze aby spędzić rocznicę ślubu razem, powspominać minione chwile oraz zaplanować kolejne.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.