6 kreatywnych pomysłów na prezent dla przyjaciela

6 kreatywnych pomysłów na prezent dla przyjaciela

Gdy wybierasz prezent dla przyjaciela masz do wyboru wiele propozycji. Możesz postawić na humorystyczny, ciepły, ale też bardzo praktyczny podarunek. Tym razem przyjrzymy się 6 kreatywnym opcjom, które pozytywnie zaskoczą Twojego przyjaciela. Sprawdź najciekawsze propozycje!

Pomysł 1 – prezent dla przyjaciela „Degustator”

Domówki, grille i inne posiadówki często mają związek z zaopatrzeniem się w trunki. Twój dobry kumpel ma słabość do złocistych napojów? Jeśli tak, świetny prezent dla przyjaciela możesz wybrać właśnie w formie drewnianej skrzyneczki na kilka butelek piwa. Taki upominek jest dodatkowo personalizowany i możesz umieścić na nim imię obdarowanego, co jeszcze mocniej podkreśli jego upodobania. Absolutny strzał w dziesiątkę zwłaszcza dla fanów domowych imprez!

2 pomysł na prezent dla przyjaciela – album ze zdjęciami

A jaki prezent dla przyjaciela możesz wybrać, jeśli spędziliście ze sobą mnóstwo pięknych chwil? Absolutnie naturalnym wyborem jest album ze zdjęciami wykonany ze skóry. Dzisiaj zdjęcia przechowuje się zwykle w pamięci smartfonów lub w mediach społecznościowych. Jednak chwile spędzone w samotności z albumem wypełnionym kadrami wspólnie spędzonych momentów będzie stanowił niezapomniane podsumowanie Waszej przyjaźni. To naprawdę prosty, ale kreatywny pomysł na prezent dla przyjaciela.

Pomysł 3 – jaki prezent dla przyjaciela-inżyniera?

Bliska Ci osoba jest zdolnym fachowcem? Dla podkreślenia jego umiejętności możesz wybrać dedykowany zestaw narzędzi dla „Złotej Rączki”. Dlaczego? Tego typu prezent dla przyjaciela sprawdzi się nie tylko jako ozdoba przydomowego warsztatu, ale też bardzo praktyczny upominek. Zawiera w sobie najważniejsze przybory potrzebne do majsterkowania, więc naprawdę może się przydać. Jest też podkreśleniem twojego uznania dla umiejętności przyjaciela.

Pomysł 4 – praktyczny upominek dla przyjaciela

Czy bliska Ci osoba ma jakąś aktywność fizyczną? A może mówi o tym, że chciałaby zacząć, ale brakuje jej motywacji? Idealny prezent dla przyjaciela w tej sytuacji to personalizowany zestaw w formie torby sportowej. Zmieści w niej wszystko, co potrzebne do wylewania litrów potu na siłowni, boisku czy korcie tenisowym. Poza podkreśleniem zamiłowania do sportu taka torba jest też bardzo praktyczna i przyda się kumplowi w zasadzie każdego dnia. Nawet jeśli miałaby tylko podkreślać jego zainteresowania leżąc na szafie.

Pomysł 5 – zestaw dla kucharza-amatora

Nie ma nic lepszego niż kumpel, który potrafi ugotować niejedną potrawę. W takich okolicznościach prezent dla przyjaciela może przybrać formę śmiesznego fartucha, kapelusza dla szefa kuchni lub zestawu narzędzi np. do barbecue. Z takich upominków może korzystać nie tylko obdarowany, ale też całe grono jego najbliższych. Tutaj jednak słowo przestrogi – wybierając prezent, uważaj z książkami kucharskimi. Może to być źle zrozumiane.

Pomysł 6 – prezent dla imprezowicza

Ostatni kreatywny pomysł na prezent dla przyjaciela to imprezowa ruletka. Puste pola z liczbami są zaopatrzone w kieliszki, które można wypełnić dowolnym alkoholem. To świetny sposób na dosłowne „rozkręcenie” imprezy. Jednak w tym przypadku dobrze jest nie wygrywać za każdym razem.

Który z powyższych upominków pasuje najbardziej do Twojego przyjaciela? Kreatywny prezent z dostawą pod wskazany adres możesz zamówić online.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.